|
|
|
|
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 19:32:20
|
354
|
no, de legalább nem Istentelen:-)
D70-ben nyilvánosan meg is követtelek! |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2005-12-09 18:38:22
|
353
|
| alfa te vallástalan... |
|
Előzmény:
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 18:28:18
|
351
|
no lehet itten szaporítani a szót, de nekem digin a 3,5/400+kétszerező kombó lelke olyan rajzot adott, hogy seggre estem tőle!
és ha ez így van, akkor biza magasról teszek a 2.8/300 efixacdcghbmedudapoifhs szuper obira:-) no de ez csak egy júzer (és nem lúzer) opényön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|