|
|
|
|
 |
NJani
2005-12-09 19:47:32
|
356
|
Jajj mán...
"A vita nem úgy kezdődött, hogy egy 4/3 tulaj elkezdte szidni az APS-C-t, hanem hogy egy APS-C tulaj kezdte szidni a 4/3-ot."
Könyörgöm, értelmes ember hagyja már ezeket a hovatartozás kategorizálásokat. Én abba a táborba tartozom, ahol épp az én ízlésemnek és céljaimnak megfelelő gépet gyártanak. Műszaki dolgokról beszélgetünk, csupa olyanról, ami kiszámolható. Abban lehet tévedni, de én hitvitát nem folytatok senkivel. Frans Lanting: Nikon; Michael Nick Nichols: Canon. Mindkettőjük portfólióját bevállalnám. |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 18:38:05
|
352
|
| Nincs ezzel semmi baj. A vita nem úgy kezdődött, hogy egy 4/3 tulaj elkezdte szidni az APS-C-t, hanem hogy egy APS-C tulaj kezdte szidni a 4/3-ot. Én fényképeztem eleget mindkét szabvánnyal, megnéztem elég mások által készített képeket ahhoz, hogy véleményem legyen róla és össze tudjam hasonlítani. Ugyanezt a szidalmazókról kötve hiszem, hogy el lehet mondani. Csak legendák vannak. |
|
Előzmény:
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 18:28:18
|
351
|
no lehet itten szaporítani a szót, de nekem digin a 3,5/400+kétszerező kombó lelke olyan rajzot adott, hogy seggre estem tőle!
és ha ez így van, akkor biza magasról teszek a 2.8/300 efixacdcghbmedudapoifhs szuper obira:-) no de ez csak egy júzer (és nem lúzer) opényön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|