|
|
|
|
 |
Abrash
2005-12-09 18:38:22
|
353
|
| alfa te vallástalan... |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 18:38:05
|
352
|
| Nincs ezzel semmi baj. A vita nem úgy kezdődött, hogy egy 4/3 tulaj elkezdte szidni az APS-C-t, hanem hogy egy APS-C tulaj kezdte szidni a 4/3-ot. Én fényképeztem eleget mindkét szabvánnyal, megnéztem elég mások által készített képeket ahhoz, hogy véleményem legyen róla és össze tudjam hasonlítani. Ugyanezt a szidalmazókról kötve hiszem, hogy el lehet mondani. Csak legendák vannak. |
|
A hozzászólás:
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 18:28:18
|
351
|
no lehet itten szaporítani a szót, de nekem digin a 3,5/400+kétszerező kombó lelke olyan rajzot adott, hogy seggre estem tőle!
és ha ez így van, akkor biza magasról teszek a 2.8/300 efixacdcghbmedudapoifhs szuper obira:-) no de ez csak egy júzer (és nem lúzer) opényön. |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 11:52:44
|
349
|
Szerintem ha a példáknál maradva leírom az elkészült képre! vonatkozó felbontási sorrendet, akkor megérted, mire gondolok: (az első a legjobb)
1. kisfilmes Nikkor 600 egy nem létező FF vázon 2. Egy nem létező 400 DX egy DX vázon.
3-4. ZD 300/2.8 egy 4/3 vázon 3-4. kisfilmes Nikkor 400 egy DX vázon
Mindegyik 600mm eq.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|