Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-12-09 18:38:22 353
alfa te vallástalan...
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 18:38:05 352
Nincs ezzel semmi baj. A vita nem úgy kezdődött, hogy egy 4/3 tulaj elkezdte szidni az APS-C-t, hanem hogy egy APS-C tulaj kezdte szidni a 4/3-ot. Én fényképeztem eleget mindkét szabvánnyal, megnéztem elég mások által készített képeket ahhoz, hogy véleményem legyen róla és össze tudjam hasonlítani. Ugyanezt a szidalmazókról kötve hiszem, hogy el lehet mondani. Csak legendák vannak.
A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-09 18:28:18 351
no lehet itten szaporítani a szót, de nekem digin a 3,5/400+kétszerező kombó lelke olyan rajzot adott, hogy seggre estem tőle!

és ha ez így van, akkor biza magasról teszek a 2.8/300 efixacdcghbmedudapoifhs szuper obira:-)
no de ez csak egy júzer (és nem lúzer) opényön.
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 11:52:44 349
Szerintem ha a példáknál maradva leírom az elkészült képre! vonatkozó felbontási sorrendet, akkor megérted, mire gondolok: (az első a legjobb)

1. kisfilmes Nikkor 600 egy nem létező FF vázon
2. Egy nem létező 400 DX egy DX vázon.

3-4. ZD 300/2.8 egy 4/3 vázon
3-4. kisfilmes Nikkor 400 egy DX vázon

Mindegyik 600mm eq.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!