Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2005-12-09 16:59:41 350

Semmi gond, csak próbálj néhány adatot beírni egy dof progiba, oszt kész.

Ugye egy 4/3-os 150(300)/2-t és egy fullframe-es 300/4,5-öt hoztam példának...

A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2005-12-09 10:25:57 345
Nem annak szántam. ;-) Csak ha már a mélységélességről csevegünk.
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2005-12-09 07:14:47 340
Kösz a leckét ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!