|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 08:56:31
|
344
|
| Ez egy értelmes hozzászólás volt. |
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2005-12-09 08:38:39
|
343
|
"Szerinted mit mutatna egy 400/2.8-as valóban kiváló nikkor egy mobiltelefon érzékelője előtt? 3 piros és 2 kék foltot. Kb. ennyi."
Akkor egy mobil optikája jobb, mint az említett Nikkor??? |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 08:04:30
|
342
|
A részletdússágot semmi értelme abszolút módon vizsgálni. Sokra megyek egy objektívvel, ami Leicán 20 megapixelt kiszolgál, ha azzal kezdem, hogy több mint a felét kihajintom DX-en. A részletdússágot vonatkoztassuk csak a képszögbe beleférő témára, ne változó méretű érzékelőkre. Kizárt dolog, hogy egy kisfilmhez gyártott objektív képének közepe ugyanolyan minőségű, mint amit ugyanezzel az alapossággal erre a kis méretre terveztek. Szerinted mit mutatna egy 400/2.8-as valóban kiváló nikkor egy mobiltelefon érzékelője előtt? 3 piros és 2 kék foltot. Kb. ennyi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|