Keresés

Részletes keresés

ZsuAnn Creative Commons License 2005-12-14 14:13:53 66
Mit??????
A hozzászólás:
Abu Rashid Creative Commons License 2005-12-09 00:07:06 63

"Aki megteremtette az Androméda-ködöt és többmillió galaxist, annak ez pite kell, hogy legyen."

Az is. De egy fontos dolgot kihagytál a kérdésből, a topiknyitóhoz hasonlóan.

Előzmény:
Felice B. Creative Commons License 2005-12-05 07:50:21 51

Én arra kérem az Istent, ha egyáltalán figyel-e ránk, hogy kicsit mérsékelje a háborúk ütemét és intenzitását (azt már nem is kérem, hogy szüntesse meg, ennyire naív idealista még én sem vagyok), kicsikét csökkentse az állat -és gyermekkínzásokat a világban, egy hangyányit kevésbé legyen szerencséje a Földet megrabló multimilliárdos nagyiparosoknak és egy nyúlfarknyit szebb legyen ez a világ.

 

Aki megteremtette az Androméda-ködöt és többmillió galaxist, annak ez pite kell, hogy legyen.

 

És arra kérem még, valahogy mégis tegyen békét a szívembe abban azesetben, ha ezen dolgok egyikét sem teljesíti-ami eléggé valószínű:(((

 

Ez topicrombolás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!