Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 07:51:06 341
Ez egyszerűen nem igaz. Még az olcsó kitobjektívekkel is vannak olyan képek, hogy ihajcsuhaj.
A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2005-12-08 23:27:58 336

:-)

 

"A kompaktos mondat kicsit meredek, a Canon/Nikon/Pentax/Minolta/picsámsetuggya miért nem teszi kompaktba az APS-C-t?"

 

Hát mert lehetne rájuk bazi nagy pízért ágyúkat gyártani. :-( Amúgy teljesen nyilvánvaló, hogy 2/3" méretű 8 Mpixeles szenzorok feloldását nem érik el a hozzájuk gyártott optikácskák felbontásai.

Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-08 22:29:09 335
A kompaktos mondat kicsit meredek, a Canon/Nikon/Pentax/Minolta/picsámsetuggya miért nem teszi kompaktba az APS-C-t?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!