|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 07:51:06
|
341
|
| Ez egyszerűen nem igaz. Még az olcsó kitobjektívekkel is vannak olyan képek, hogy ihajcsuhaj. |
|
A hozzászólás:
 |
NJani
2005-12-08 23:27:58
|
336
|
:-)
"A kompaktos mondat kicsit meredek, a Canon/Nikon/Pentax/Minolta/picsámsetuggya miért nem teszi kompaktba az APS-C-t?"
Hát mert lehetne rájuk bazi nagy pízért ágyúkat gyártani. :-( Amúgy teljesen nyilvánvaló, hogy 2/3" méretű 8 Mpixeles szenzorok feloldását nem érik el a hozzájuk gyártott optikácskák felbontásai. |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-08 22:29:09
|
335
|
| A kompaktos mondat kicsit meredek, a Canon/Nikon/Pentax/Minolta/picsámsetuggya miért nem teszi kompaktba az APS-C-t? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|