|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-08 11:58:39
|
332
|
| Köszi! Ez tényleg elég szemléletes, és sok mindent megmagyaráz a gyártók magatartásáról. Óriási a japán és az USA piac. |
|
A hozzászólás:
 |
Badmotorfinger
2005-12-08 11:56:46
|
330
|
Na, találtam DSLR-t is, de tavaly évvégi adatok és csak Japán eladások alapján. Idén a DSLR piac 265%-al nőtt egyébként.
2004 december (Japán):
Canon 37%
Nikon 24%
Olympus 17%
Pentax 14%
Konica Minolta 7%
Fuji 2%
Befejeztem a "piackutatást".
|
|
Előzmény:
 |
posthero
2005-12-08 11:41:38
|
328
|
| ez csak a digitális kamerák piaca? tudod szűkíteni csak dslr-re? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|