Keresés

Részletes keresés

posthero Creative Commons License 2005-12-08 11:57:01 331

O.K. kösz az infókat. canon-nikon csak harcoljon egymással. akkor most üzleti eredmények szempontjából kitárgyaltuk a topicot. jöhetnek a megrögzött N és C fanok.

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2005-12-08 11:48:11 329

Csak.

 

Ennyit találtam hirtelen.

 

Valamint idén ősszel a világ legnagyobb digitális fényképezőgép piaca Nyugat-Európa lett. A sorrend itt: Canon, Sony, Olympus volt tavaly év végén. Idén a Canont elsőnek várják, a Sony, Olympus esetleg visszább eshet és felzárkózhat a Kodak.

 

(DPreview hír alapján)

 

DSLR-ben a Canon Nikon elsőséget nem nehéz megjósolni, de majd még körülnézek. 

Előzmény:
posthero Creative Commons License 2005-12-08 11:41:38 328
ez csak a digitális kamerák piaca? tudod szűkíteni csak dslr-re?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!