|
|
|
|
 |
posthero
2005-12-08 11:57:01
|
331
|
O.K. kösz az infókat. canon-nikon csak harcoljon egymással. akkor most üzleti eredmények szempontjából kitárgyaltuk a topicot. jöhetnek a megrögzött N és C fanok. |
|
A hozzászólás:
 |
Badmotorfinger
2005-12-08 11:48:11
|
329
|
Csak.
Ennyit találtam hirtelen.
Valamint idén ősszel a világ legnagyobb digitális fényképezőgép piaca Nyugat-Európa lett. A sorrend itt: Canon, Sony, Olympus volt tavaly év végén. Idén a Canont elsőnek várják, a Sony, Olympus esetleg visszább eshet és felzárkózhat a Kodak.
(DPreview hír alapján)
DSLR-ben a Canon Nikon elsőséget nem nehéz megjósolni, de majd még körülnézek. |
|
Előzmény:
 |
posthero
2005-12-08 11:41:38
|
328
|
| ez csak a digitális kamerák piaca? tudod szűkíteni csak dslr-re? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|