|
|
|
|
 |
Badmotorfinger
2005-12-08 11:56:46
|
330
|
Na, találtam DSLR-t is, de tavaly évvégi adatok és csak Japán eladások alapján. Idén a DSLR piac 265%-al nőtt egyébként.
2004 december (Japán):
Canon 37%
Nikon 24%
Olympus 17%
Pentax 14%
Konica Minolta 7%
Fuji 2%
Befejeztem a "piackutatást".
|
|
 |
Badmotorfinger
2005-12-08 11:48:11
|
329
|
Csak.
Ennyit találtam hirtelen.
Valamint idén ősszel a világ legnagyobb digitális fényképezőgép piaca Nyugat-Európa lett. A sorrend itt: Canon, Sony, Olympus volt tavaly év végén. Idén a Canont elsőnek várják, a Sony, Olympus esetleg visszább eshet és felzárkózhat a Kodak.
(DPreview hír alapján)
DSLR-ben a Canon Nikon elsőséget nem nehéz megjósolni, de majd még körülnézek. |
|
A hozzászólás:
 |
posthero
2005-12-08 11:41:38
|
328
|
| ez csak a digitális kamerák piaca? tudod szűkíteni csak dslr-re? |
|
Előzmény:
 |
Badmotorfinger
2005-12-08 11:38:16
|
327
|
2005 november piacvezetők (csak USA):
Kodak 21,3% - tartja a szintet
Canon 17,7% - gyengült kicsit
Sony 17,7% -Sony erősített a Canonhoz képest, de mindketten gyengültek
Fuji 8,6% - nagyon belehúzott a 7. helyről jött föl
Olympus 7,1% - gyengült
Nikon 7,1%
HP 6,7% |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|