|
|
|
|
 |
posthero
2005-12-08 11:35:12
|
326
|
igen. talán a canon előnye abból is fakad, hogy a digifényképezés csak egy szelete a tevékenységének. így pedig könnyedén invesztálhat bele sok pénzt, ha a többi szektor nyereségéből futja. |
|
A hozzászólás:
 |
Badmotorfinger
2005-12-08 11:29:23
|
325
|
| Konica Minolta most jelentette be, hogy veszteséges, Olympus most jelentette be, hogy nyereséges ugyan, de sokkal többet vártak. Mindkettő átcsoportosít és fogadkozik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|