Keresés

Részletes keresés

posthero Creative Commons License 2005-12-08 11:35:12 326

igen. talán a canon előnye abból is fakad, hogy a digifényképezés csak egy szelete a tevékenységének. így pedig könnyedén invesztálhat bele sok pénzt, ha a többi szektor nyereségéből futja.

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2005-12-08 11:29:23 325
Konica Minolta most jelentette be, hogy veszteséges, Olympus most jelentette be, hogy nyereséges ugyan, de sokkal többet vártak. Mindkettő átcsoportosít és fogadkozik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!