|
|
|
|
 |
posthero
2005-12-08 10:06:50
|
316
|
| akkor arányaiban nézve lehet, hogy eredményes volt. egyébként ez az academy (vagy milyen) kit ügyes húzás volt tőle. legalábbis ahogy olvastam a ez e-system topicot sokak vásároltak azért mert jóval olcsóbban juthattak hozzá. egyszer eljön az az idő, amikor már nem lehet tovább fejleszteni érdemben és akkor majd jön az árverseny. csak nem biztos, hogy mi azt megérjük:) |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-08 10:01:23
|
315
|
| Ez így igaz, de amikor a panasonic-kal való szerződéskötés volt, akkor nézegettem a piaci eredményeket. Az Olympus eleve egy kis cég a "nagyokhoz" képest. |
|
Előzmény:
 |
posthero
2005-12-08 09:53:46
|
314
|
persze hogy bejött neki. de vajon mennyit adott el belőlük a többiekhez képest?
hogy áll vajon a toplista az eladások szerint (maradjunk itthon, ezt a piacot ismerjük)
canon
?
?
?
?
?
?
?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|