Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2005-12-08 07:35:28 309

Hm.. ha a nesönelgyiografinak megfelelt, pont neked nem fog...

 

Ki fog jönni az új PRO Oly váz, csak nem a kanyon "vevőbarát=nekünk meg dagad a bukszánk" stratégiáját követik. Tudod, két-háromévente bőven elég 4-500k kiadás egy hivatásosnak is vázra.

És megint ott kötünk ki, hogy csak 5 megapixel. Aki óriásplakátra dolgozik az vegyen egy Hassy-t, meg egy jó hátfalat. Mert ugye nem csatornánként 12 bit, hanem 16.

Ha meg kiállításra megy max 30x40-be, ott elég lesz az E-1 is. Canon D30-al is volt annak idején ilyen.

y3k Creative Commons License 2005-12-08 00:10:28 306
Nem a ket even mulik, te is tudod.
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-12-07 23:34:13 305
2 éve nincs egy új PRO váz. lehet kattogni a 8Mpixszel, meg az E200, E500al, de ha nem standard körülmények között akarsz velük dolgozni, akkor felejtősek.
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2005-12-07 23:24:54 304
Attol koncepcio a nagy semmi, hogy felevente van uj vaz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!