Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-12-07 23:34:13 305
2 éve nincs egy új PRO váz. lehet kattogni a 8Mpixszel, meg az E200, E500al, de ha nem standard körülmények között akarsz velük dolgozni, akkor felejtősek.
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2005-12-07 23:24:54 304
Attol koncepcio a nagy semmi, hogy felevente van uj vaz?
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-12-07 22:55:36 303

ne beszéljünk már normális koncepcióról és fejlesztésről a 4/3 -ban, amikor 2 éve nem tudnak kihozni egy pro vázat. E2 vagy mi.

hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!