|
|
|
|
 |
hsoma
2005-12-07 23:34:13
|
305
|
| 2 éve nincs egy új PRO váz. lehet kattogni a 8Mpixszel, meg az E200, E500al, de ha nem standard körülmények között akarsz velük dolgozni, akkor felejtősek. |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2005-12-07 23:24:54
|
304
|
| Attol koncepcio a nagy semmi, hogy felevente van uj vaz? |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2005-12-07 22:55:36
|
303
|
ne beszéljünk már normális koncepcióról és fejlesztésről a 4/3 -ban, amikor 2 éve nem tudnak kihozni egy pro vázat. E2 vagy mi.
hsoma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|