Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2005-12-07 23:24:54 304
Attol koncepcio a nagy semmi, hogy felevente van uj vaz?
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-12-07 22:55:36 303

ne beszéljünk már normális koncepcióról és fejlesztésről a 4/3 -ban, amikor 2 éve nem tudnak kihozni egy pro vázat. E2 vagy mi.

hsoma

Előzmény:
y3k Creative Commons License 2005-12-07 22:53:07 302
Emondom milyen a 4/3, olyan rendszer, amit legalabbis a piacvezetonek illett volna kitalalni. Most tekintsunk el a lapka meretetol, az ultrahangos koszpuca is csak hab a tortan, de ha mar digitalis gepeket sozunk el, elvarhato lenne a folyamatos firmware frissites, ugy ahogy azt az Oly csinalja, mintaszeru. Persze halalra van itelve, mint minden valamiravalo probalkozas, pont a Canonhoz hasonlatos mammutok miatt. Nesze nekunk 1,6-os 1,3-as meg 1-es szorzo, EF-S obik ami csak bizonyos vazara tehetoek, ERR99-ek..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!