Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-12-07 22:55:36 303

ne beszéljünk már normális koncepcióról és fejlesztésről a 4/3 -ban, amikor 2 éve nem tudnak kihozni egy pro vázat. E2 vagy mi.

hsoma

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2005-12-07 22:53:07 302
Emondom milyen a 4/3, olyan rendszer, amit legalabbis a piacvezetonek illett volna kitalalni. Most tekintsunk el a lapka meretetol, az ultrahangos koszpuca is csak hab a tortan, de ha mar digitalis gepeket sozunk el, elvarhato lenne a folyamatos firmware frissites, ugy ahogy azt az Oly csinalja, mintaszeru. Persze halalra van itelve, mint minden valamiravalo probalkozas, pont a Canonhoz hasonlatos mammutok miatt. Nesze nekunk 1,6-os 1,3-as meg 1-es szorzo, EF-S obik ami csak bizonyos vazara tehetoek, ERR99-ek..
Előzmény:
posthero Creative Commons License 2005-12-07 21:03:08 298

ja, a 4/3. nem tudom milyen jó de a canon piacvezető a digi üzletágban és ez nem véletlen. folyamatosan fejleszt és ezt világgá is kürtöli azonnal. a többiek igen gyengék marketingből hozzá képest. amíg lehet arra hivatkozni, hogy elsőként dobott a világban piacra valamit addig nyert ügye van. meg aztán is sok-sok évig.

be kell ismerni, hogy márkaépítésből olyan előnye van, amit nem lehet rövid távon behozni. ő diktál, a többi meg kulloghat utána (még ha esetleg jobb cuccokat is gyárt nála). na de ez már nagyon off...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!