|
|
|
|
 |
mutty.hu
2005-12-07 21:13:39
|
300
|
| ...de csak miután felvásárolta a Nikon-Canon kénszerfűziós vállalatot :) |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2005-12-07 21:11:52
|
299
|
| Valszeg igazad van, de a világ gyorsan változik. Hatványozottan igaz ez a fotózásra mostanság... sorban csődölnek be a régi nagyok. Még a végén a Kyocera lesz piacvezető :DDD |
|
Előzmény:
 |
posthero
2005-12-07 21:03:08
|
298
|
ja, a 4/3. nem tudom milyen jó de a canon piacvezető a digi üzletágban és ez nem véletlen. folyamatosan fejleszt és ezt világgá is kürtöli azonnal. a többiek igen gyengék marketingből hozzá képest. amíg lehet arra hivatkozni, hogy elsőként dobott a világban piacra valamit addig nyert ügye van. meg aztán is sok-sok évig.
be kell ismerni, hogy márkaépítésből olyan előnye van, amit nem lehet rövid távon behozni. ő diktál, a többi meg kulloghat utána (még ha esetleg jobb cuccokat is gyárt nála). na de ez már nagyon off... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|