Keresés

Részletes keresés

mutty.hu Creative Commons License 2005-12-07 21:13:39 300
...de csak miután felvásárolta a Nikon-Canon kénszerfűziós vállalatot :)
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2005-12-07 21:11:52 299
Valszeg igazad van, de a világ gyorsan változik. Hatványozottan igaz ez a fotózásra mostanság... sorban csődölnek be a régi nagyok. Még a végén a Kyocera lesz piacvezető :DDD
Előzmény:
posthero Creative Commons License 2005-12-07 21:03:08 298

ja, a 4/3. nem tudom milyen jó de a canon piacvezető a digi üzletágban és ez nem véletlen. folyamatosan fejleszt és ezt világgá is kürtöli azonnal. a többiek igen gyengék marketingből hozzá képest. amíg lehet arra hivatkozni, hogy elsőként dobott a világban piacra valamit addig nyert ügye van. meg aztán is sok-sok évig.

be kell ismerni, hogy márkaépítésből olyan előnye van, amit nem lehet rövid távon behozni. ő diktál, a többi meg kulloghat utána (még ha esetleg jobb cuccokat is gyárt nála). na de ez már nagyon off...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!