|
|
|
|
 |
madgie
2005-12-07 20:52:11
|
297
|
Tudod, ismerek már olyan teljesen digitális rendszert, amihez az obik ki vannak normálisan fejlesztve: ez a 4/3 rendszer. Lehet sírni-ríni, hogy pici a CCD, de ha obit lehet fejleszteni, lapkát is...
Komolyan nem értem, miért van ez a lélekteni leica-határ. Jó-jó, tudom, a kisfilmes dolgok meg vannak szokva. Majd megszokjuk a DX-et/ 4/3-ot / akármit.
Lehet igazad lesz, és megint a 24x36 lesz a májer. Ki tudja? Én nem szoktam álmomból ordítva felkelni, hogy Íóesz-Vandieszmárktú... |
|
 |
Fudi
2005-12-07 19:06:26
|
296
|
| Oszt megen lesz egy bürke amit ezzel lehúznak a fotósról, dejó... :D |
|
A hozzászólás:
 |
posthero
2005-12-07 18:54:50
|
294
|
pedig a ff a jövő útja. nincs hozzá jó obi? majd fejlesztenek hozzá. így létrejön az x eddigi mellett egy új termékcsalád, abszolút pro tulajdonságokkal. és máris lesz miről harsogjon a marketing gépezet. a ropogós bankjegyek meg mennek a mellényzsebbe.
nem (csak) te határozod meg az igényeidet hanem a fejlődés. főleg ha finanszírozni is tudod.
így megy ez... |
|
Előzmény:
 |
madgie
2005-12-07 17:39:17
|
291
|
| A fullframe dologgal nem értek egyet. Miért is kéne mindenkinek akkora érzékelő, mikor az obik 90%-a xar a leica méreten.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|