|
|
|
|
 |
Fudi
2005-12-07 19:06:04
|
295
|
| Hát igen.... |
|
 |
posthero
2005-12-07 18:54:50
|
294
|
pedig a ff a jövő útja. nincs hozzá jó obi? majd fejlesztenek hozzá. így létrejön az x eddigi mellett egy új termékcsalád, abszolút pro tulajdonságokkal. és máris lesz miről harsogjon a marketing gépezet. a ropogós bankjegyek meg mennek a mellényzsebbe.
nem (csak) te határozod meg az igényeidet hanem a fejlődés. főleg ha finanszírozni is tudod.
így megy ez... |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2005-12-07 17:39:17
|
291
|
| A fullframe dologgal nem értek egyet. Miért is kéne mindenkinek akkora érzékelő, mikor az obik 90%-a xar a leica méreten.... |
|
Előzmény:
 |
posthero
2005-12-07 10:32:42
|
289
|
| optimista jóslás ez az 5-10 év a mostani fejlődés mértékét figyelembe véve. ha tartani akarják a tempót a többiek kénytelenek lesznek kijönni ők is a full frame gépekkel. na persze a canon cuccaira mindig késik kicsit a válasz a többiek részéről de az 5-10 akkor is optimista elvárás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|