Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2005-12-07 19:06:04 295
Hát igen....
posthero Creative Commons License 2005-12-07 18:54:50 294

pedig a ff a jövő útja. nincs hozzá jó obi? majd fejlesztenek hozzá. így létrejön az x eddigi mellett egy új termékcsalád, abszolút pro tulajdonságokkal. és máris lesz miről harsogjon a marketing gépezet. a ropogós bankjegyek meg mennek a mellényzsebbe.

nem (csak) te határozod meg az igényeidet hanem a fejlődés. főleg ha finanszírozni is tudod.

így megy ez...

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2005-12-07 17:39:17 291
A fullframe dologgal nem értek egyet. Miért is kéne mindenkinek akkora érzékelő, mikor az obik 90%-a xar a leica méreten....
Előzmény:
posthero Creative Commons License 2005-12-07 10:32:42 289
optimista jóslás ez az 5-10 év a mostani fejlődés mértékét figyelembe véve. ha tartani akarják a tempót a többiek kénytelenek lesznek kijönni ők is a full frame gépekkel. na persze a canon cuccaira mindig késik kicsit a válasz a többiek részéről de az 5-10 akkor is optimista elvárás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!