|
|
|
|
 |
madgie
2005-12-07 17:39:17
|
291
|
| A fullframe dologgal nem értek egyet. Miért is kéne mindenkinek akkora érzékelő, mikor az obik 90%-a xar a leica méreten.... |
|
 |
mutty.hu
2005-12-07 10:37:58
|
290
|
Á, D30 is ér még valamit, igaz köze nincs az indulóárhoz :)
a 300D 5, a 20D 10 év múlva gog SEMMIT se érni :)
Mármint egyáltalán nem éri majd meg eladni. |
|
A hozzászólás:
 |
posthero
2005-12-07 10:32:42
|
289
|
| optimista jóslás ez az 5-10 év a mostani fejlődés mértékét figyelembe véve. ha tartani akarják a tempót a többiek kénytelenek lesznek kijönni ők is a full frame gépekkel. na persze a canon cuccaira mindig késik kicsit a válasz a többiek részéről de az 5-10 akkor is optimista elvárás. |
|
Előzmény:
 |
mutty.hu
2005-12-07 10:17:36
|
287
|
A 300D a CAnon EOS 300 -as sorozat "digitalizált" változata. Mostanra nem csupán az analógban, de a digitális világban is van annyi más gép, hogy kijelenthető, a "legalja" a kapható sornak. Ugyanez igaz a Nikon D50-esére is. Az, hogy a digi miatt sokba kerülnek, az egy sajnálatos szempont.
Mondjuk diginél bonyolítja a kérdést, hogy a 350D 8MP-es CMOS-a sok szempontból hülyére alázza az első 1D-k 4 MP-s CMOS-át, de biztosan megveri a D30-ak 3MP-s érzékelőjét, holott a D30 iszonyatos drága volt bejelentésekor.
Amúgy szutyok 300D-ről váltottam közepesen vacak 20D-re :) 5-10 év múlva egyik se fog egy árva hajítófát se érni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|