|
|
|
|
 |
Badmotorfinger
2005-12-07 18:22:05
|
293
|
"...sok szempontból hülyére alázza az első 1D-k 4 MP-s CMOS-át"
Azt ugyan nem. CCD van/volt benne. |
|
 |
agent01
2005-12-07 17:50:44
|
292
|
Vágom én is ezeket a dolgokat. Csak kezdem unni, hogy itt mindenki úgy beszél mintha Eos 1D-je lenne és egy millát költene havonta objektívre.
örülök, hogy egy ilyen szarra ennyi pénzt ki tudtam adni. |
|
 |
posthero
2005-12-07 10:32:42
|
289
|
| optimista jóslás ez az 5-10 év a mostani fejlődés mértékét figyelembe véve. ha tartani akarják a tempót a többiek kénytelenek lesznek kijönni ők is a full frame gépekkel. na persze a canon cuccaira mindig késik kicsit a válasz a többiek részéről de az 5-10 akkor is optimista elvárás. |
|
 |
mutty.hu
2005-12-07 10:20:26
|
288
|
| ja, ettől még szretjük ezeket a gépeket. |
|
A hozzászólás:
 |
mutty.hu
2005-12-07 10:17:36
|
287
|
A 300D a CAnon EOS 300 -as sorozat "digitalizált" változata. Mostanra nem csupán az analógban, de a digitális világban is van annyi más gép, hogy kijelenthető, a "legalja" a kapható sornak. Ugyanez igaz a Nikon D50-esére is. Az, hogy a digi miatt sokba kerülnek, az egy sajnálatos szempont.
Mondjuk diginél bonyolítja a kérdést, hogy a 350D 8MP-es CMOS-a sok szempontból hülyére alázza az első 1D-k 4 MP-s CMOS-át, de biztosan megveri a D30-ak 3MP-s érzékelőjét, holott a D30 iszonyatos drága volt bejelentésekor.
Amúgy szutyok 300D-ről váltottam közepesen vacak 20D-re :) 5-10 év múlva egyik se fog egy árva hajítófát se érni. |
|
Előzmény:
 |
agent01
2005-12-03 15:38:19
|
268
|
| Annyira utálom amikor valaki leszutyokoz, meg leszaroz kétszázezer forintos gépeket. Kíváncsi lennék neked milyen van , és milyen szarral kezdted. Mert én például egy "szutyok" 300 D-vel, és van ám 50 -es obim is hozzá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|