Keresés

Részletes keresés

Badmotorfinger Creative Commons License 2005-12-07 18:22:05 293

"...sok szempontból hülyére alázza az első 1D-k 4 MP-s CMOS-át"

 

Azt ugyan nem. CCD van/volt benne.

agent01 Creative Commons License 2005-12-07 17:50:44 292

Vágom én is ezeket a dolgokat. Csak kezdem unni, hogy itt mindenki úgy beszél mintha  Eos 1D-je lenne és egy millát költene havonta objektívre.

örülök, hogy egy ilyen szarra ennyi pénzt ki tudtam adni.

posthero Creative Commons License 2005-12-07 10:32:42 289
optimista jóslás ez az 5-10 év a mostani fejlődés mértékét figyelembe véve. ha tartani akarják a tempót a többiek kénytelenek lesznek kijönni ők is a full frame gépekkel. na persze a canon cuccaira mindig késik kicsit a válasz a többiek részéről de az 5-10 akkor is optimista elvárás.
mutty.hu Creative Commons License 2005-12-07 10:20:26 288
ja, ettől még szretjük ezeket a gépeket.
A hozzászólás:
mutty.hu Creative Commons License 2005-12-07 10:17:36 287

A 300D a CAnon EOS 300 -as sorozat "digitalizált" változata. Mostanra nem csupán az analógban, de a digitális világban is van annyi más gép, hogy kijelenthető, a "legalja" a kapható sornak. Ugyanez igaz a Nikon D50-esére is. Az, hogy a digi miatt sokba kerülnek, az egy sajnálatos szempont.

 

Mondjuk diginél bonyolítja a kérdést, hogy a 350D 8MP-es CMOS-a sok szempontból hülyére alázza az első 1D-k 4 MP-s CMOS-át, de biztosan megveri a D30-ak 3MP-s érzékelőjét, holott a D30 iszonyatos drága volt bejelentésekor.

 

Amúgy szutyok 300D-ről váltottam közepesen vacak 20D-re :) 5-10 év múlva egyik se fog egy árva hajítófát se érni.

Előzmény:
agent01 Creative Commons License 2005-12-03 15:38:19 268
 Annyira utálom amikor valaki leszutyokoz, meg leszaroz kétszázezer forintos gépeket. Kíváncsi lennék neked milyen van , és milyen szarral kezdted. Mert én például egy "szutyok" 300 D-vel, és van ám 50 -es obim is hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!