Keresés

Részletes keresés

shadok Creative Commons License 2005-12-05 20:15:22 59
Az elragadtatás lenne a legjobb:)
De tényleg vigye véghez a Mindenható .amit eltervezett, aszem az a legjobb nekünk!
A hozzászólás:
Cillit Creative Commons License 2005-12-05 18:20:51 57
És ha meg kell halni, akkor inkább szívinkfartust adjon, mint rákot. Ámen.
Előzmény:
Cillit Creative Commons License 2005-12-05 18:19:50 56
Én meg arra kérem a Mindenhatót (önző módon), hogy távolítson el erről a Földről, mielőtt a népek atombombákat kezdenének hajigálni egymásra, bár az nem is olyan rossz halál, ha pont a fejedre esik, vagy elég közel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!