|
|
|
|
 |
shadok
2005-12-05 20:15:22
|
59
|
Az elragadtatás lenne a legjobb:) De tényleg vigye véghez a Mindenható .amit eltervezett, aszem az a legjobb nekünk! |
|
A hozzászólás:
 |
Cillit
2005-12-05 18:20:51
|
57
|
| És ha meg kell halni, akkor inkább szívinkfartust adjon, mint rákot. Ámen. |
|
Előzmény:
 |
Cillit
2005-12-05 18:19:50
|
56
|
| Én meg arra kérem a Mindenhatót (önző módon), hogy távolítson el erről a Földről, mielőtt a népek atombombákat kezdenének hajigálni egymásra, bár az nem is olyan rossz halál, ha pont a fejedre esik, vagy elég közel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|