|
|
|
|
 |
Imen
2005-12-05 11:47:58
|
53
|
"legalább ennyit tegyen meg érted, értem és mindenkiért" - :-(
Nem vagy Te egy kicsit hálátlan kedves Zsuzsánna, Anna? Vedd észre mindazt, amit kapsz. Ott kezdve, hogy el tudod olvasni a soraimat. .... Mert sokaknak ez nem menne.
A háború, a kínzások,.... nem magunknak köszönhetjük-e? Nem mi csináljuk-e?
Az élet egy evilági próbatétel. Minden nehézségnek meg van a maga magyarázata, és célja. .... becsüld azt amit kaptál, adj érte hálát, és élj úgy, hogy tudod, az evilág egy múlékony dolog.... 100 év egy embernek. Ebben bizonyíthat - után pedig jön az Örökkévalóság. Nem kicsiny ár ez a száz év ehez képest? Légy türelmes. Ez a legfőbb erények egyike, és légy elfogadó, ez egy másik erény. Ne káromoljátok Istent, mert amikor nem veszitek észre mindazt a jót és szépet, amivel nap-mint nap ellát titeket, hanem olyat követeltek Tőle, amit át sem fog az emberi ész mi miért és kinek van hasznára-kárára vagy éppen mi kinek milyen próbatétel, addig ne vond felelősségre az Igazságost és Könyörületest. Addig míg egy földrengés súlytotta, nincstelen és özvegy ember le tud borulni és Istent dicsőíteni... addig azt hiszem inkább róla kéne példát venni, és nem azt mondani.... legalább ennyit tegyen meg... rossz ezt olvasni kedves :-(
Hogy várhatod, hogy telesítsen az Igazságos egy fohászt, amíg az nem történik a legnagyobb alázattal?
Béke legyen velünk. |
|
A hozzászólás:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-12-05 09:00:56
|
52
|
| Nem topikrombolás. Egyetértek veled, veled együtt kérem a Mindenhatót, hogy legalább ennyit tegyen meg érted, értem és mindenkiért. |
|
Előzmény:
 |
Felice B.
2005-12-05 07:50:21
|
51
|
Én arra kérem az Istent, ha egyáltalán figyel-e ránk, hogy kicsit mérsékelje a háborúk ütemét és intenzitását (azt már nem is kérem, hogy szüntesse meg, ennyire naív idealista még én sem vagyok), kicsikét csökkentse az állat -és gyermekkínzásokat a világban, egy hangyányit kevésbé legyen szerencséje a Földet megrabló multimilliárdos nagyiparosoknak és egy nyúlfarknyit szebb legyen ez a világ.
Aki megteremtette az Androméda-ködöt és többmillió galaxist, annak ez pite kell, hogy legyen.
És arra kérem még, valahogy mégis tegyen békét a szívembe abban azesetben, ha ezen dolgok egyikét sem teljesíti-ami eléggé valószínű:(((
Ez topicrombolás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|