|
|
|
|
 |
Abu Rashid
2005-12-09 00:07:06
|
63
|
"Aki megteremtette az Androméda-ködöt és többmillió galaxist, annak ez pite kell, hogy legyen."
Az is. De egy fontos dolgot kihagytál a kérdésből, a topiknyitóhoz hasonlóan. |
|
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-12-05 09:00:56
|
52
|
| Nem topikrombolás. Egyetértek veled, veled együtt kérem a Mindenhatót, hogy legalább ennyit tegyen meg érted, értem és mindenkiért. |
|
A hozzászólás:
 |
Felice B.
2005-12-05 07:50:21
|
51
|
Én arra kérem az Istent, ha egyáltalán figyel-e ránk, hogy kicsit mérsékelje a háborúk ütemét és intenzitását (azt már nem is kérem, hogy szüntesse meg, ennyire naív idealista még én sem vagyok), kicsikét csökkentse az állat -és gyermekkínzásokat a világban, egy hangyányit kevésbé legyen szerencséje a Földet megrabló multimilliárdos nagyiparosoknak és egy nyúlfarknyit szebb legyen ez a világ.
Aki megteremtette az Androméda-ködöt és többmillió galaxist, annak ez pite kell, hogy legyen.
És arra kérem még, valahogy mégis tegyen békét a szívembe abban azesetben, ha ezen dolgok egyikét sem teljesíti-ami eléggé valószínű:(((
Ez topicrombolás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|