|
|
|
|
 |
simineni
2005-12-06 21:44:05
|
237
|
Kedves Seguoia!
Légyszives, ha mégsem jönnének az akváriumért értesíts! A gyerek beleélte magát, mert én hülye megmutattam neki a képet és nagyon elkeseredett.
Ha esetleg valakinek van feleslegessé vált kisebb akváriuma szivesen megvenném elfogadható áron.
Simon Ildikó |
|
A hozzászólás:
 |
Sequoia
2005-12-05 00:26:35
|
236
|
Na próbáljuk csak meg még egyszer azt a képet meg a linket...

Részletek itt: akvárium részletei |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|