Keresés

Részletes keresés

simineni Creative Commons License 2005-12-06 21:44:05 237

Kedves Seguoia!

Légyszives, ha mégsem jönnének az akváriumért értesíts! A gyerek beleélte magát, mert én hülye megmutattam neki a képet és nagyon elkeseredett.

 

Ha esetleg valakinek van feleslegessé vált kisebb akváriuma szivesen megvenném elfogadható áron.

Simon Ildikó

A hozzászólás:
Sequoia Creative Commons License 2005-12-05 00:26:35 236

Na próbáljuk csak meg még egyszer azt a képet meg a linket...

 

Akvárium

 

Részletek itt:

akvárium részletei

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!