Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-03 18:05:12 281
n
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-03 18:02:00 280
Pont ez mondom. A D2X több mint a duplája mint a D200, és jelentősen rosszabb a keresőjének az optikai vesztesége? Nem hiszem.
Előzmény:
j.bravo Creative Commons License 2005-12-03 17:54:57 279
( Már ha a tükrön, prizmán, akármin átjutva tényleg ugyanannyi az a fény... azaz ugyanolyan tükör, stb.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!