|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-03 17:47:28
|
278
|
| Rosszul fogalmaztam: fordítottan négyzetesen |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-03 17:46:44
|
277
|
Hát pont ez az, hogy van gond!
A D200-nak nagyobb a keresőképe, pont annak kellene sötétebbnek lennie, ugyanazt a fénymennyiséget nagyobb felületen osztja el! |
|
A hozzászólás:
 |
ben_ben
2005-12-03 17:44:23
|
276
|
| Akkor nincs gond, előrébb is van a D200 |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-03 17:35:04
|
273
|
Ebben amúgy már csak az a jó, hogy a kereső fényessége négyzetesen arányos a keresőkép átlójával.
A D200-on azért is csodálkozom, hogy így végzett, mert nagyobb keresőképe mint a D2X-é.
Szóval nem egyértelűen az optikai minőségre utal a szám. Sőt annak akinek semmilyen tapasztalata nincs ezekkel a vázakkal, annak semmire sem utal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|