Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-03 17:47:28 278
Rosszul fogalmaztam: fordítottan négyzetesen
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-03 17:46:44 277
Hát pont ez az, hogy van gond!

A D200-nak nagyobb a keresőképe, pont annak kellene sötétebbnek lennie, ugyanazt a fénymennyiséget nagyobb felületen osztja el!
A hozzászólás:
ben_ben Creative Commons License 2005-12-03 17:44:23 276
Akkor nincs gond, előrébb is van a D200
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-03 17:35:04 273
Ebben amúgy már csak az a jó, hogy a kereső fényessége négyzetesen arányos a keresőkép átlójával.

A D200-on azért is csodálkozom, hogy így végzett, mert nagyobb keresőképe mint a D2X-é.

Szóval nem egyértelűen az optikai minőségre utal a szám. Sőt annak akinek semmilyen tapasztalata nincs ezekkel a vázakkal, annak semmire sem utal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!