|
|
|
|
 |
ben_ben
2005-12-03 17:44:23
|
276
|
| Akkor nincs gond, előrébb is van a D200 |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-03 17:35:04
|
273
|
Ebben amúgy már csak az a jó, hogy a kereső fényessége négyzetesen arányos a keresőkép átlójával.
A D200-on azért is csodálkozom, hogy így végzett, mert nagyobb keresőképe mint a D2X-é.
Szóval nem egyértelűen az optikai minőségre utal a szám. Sőt annak akinek semmilyen tapasztalata nincs ezekkel a vázakkal, annak semmire sem utal. |
|
Előzmény:
 |
ben_ben
2005-12-03 17:14:27
|
271
|
A 20d topikban találtam, nem pont ez a szempont, de más a sorremd:
'Homo Faber válasz | megnéz | könyvjelző 2005.11.30 20:33:00 (6612) A BME fotóslistáján írták ma: "A decemberi CdI-ben van egy teszt az aktualis DSLR-ek keresojerol. Leirjak a gyari adatokat, meg pentamirror, pentaprizma, stb ez most nem is erdekes a vegen van egy tablazat a sajat meresi eredmenyeikkel, ezt probalom itt roviden osszefoglalni. A zarojelben levo szam a legjobbhoz kepest mert sotetedes FE-ben, tehat a kisebb jobb.
(0) EOS 5D (0,1) EOS 1Ds MarkII (0,2) Dynax 7D (0,3) Nikon D200 (0,4) Nikon D2X (0,5) EOS 1D MkII N (0,6) EOS 20D, Nikon D1 (1) *ist DS (1,1) EOS 300D, Fuji S3 Pro, Olympus E500 (1,2) EOS 350D, Nikon D70s, Olympus E300, ist DL
Magyaran a draga 2,8-as objektived kb. 4,5-os fenyerot produkal egy 350D keresojeben egy 5D-hez kepest..." |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|