Keresés

Részletes keresés

ben_ben Creative Commons License 2005-12-03 17:44:23 276
Akkor nincs gond, előrébb is van a D200
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-03 17:35:04 273
Ebben amúgy már csak az a jó, hogy a kereső fényessége négyzetesen arányos a keresőkép átlójával.

A D200-on azért is csodálkozom, hogy így végzett, mert nagyobb keresőképe mint a D2X-é.

Szóval nem egyértelűen az optikai minőségre utal a szám. Sőt annak akinek semmilyen tapasztalata nincs ezekkel a vázakkal, annak semmire sem utal.
Előzmény:
ben_ben Creative Commons License 2005-12-03 17:14:27 271
A 20d topikban találtam, nem pont ez a szempont, de más a sorremd:

'Homo Faber válasz | megnéz | könyvjelző 2005.11.30 20:33:00 (6612)
A BME fotóslistáján írták ma:
"A decemberi CdI-ben van egy teszt az aktualis DSLR-ek keresojerol.
Leirjak a gyari adatokat, meg pentamirror, pentaprizma, stb ez most nem is erdekes a vegen van egy tablazat a sajat meresi eredmenyeikkel, ezt probalom itt roviden osszefoglalni. A zarojelben levo szam a legjobbhoz kepest mert sotetedes FE-ben, tehat a kisebb jobb.

(0) EOS 5D
(0,1) EOS 1Ds MarkII
(0,2) Dynax 7D
(0,3) Nikon D200
(0,4) Nikon D2X
(0,5) EOS 1D MkII N
(0,6) EOS 20D, Nikon D1
(1) *ist DS
(1,1) EOS 300D, Fuji S3 Pro, Olympus E500
(1,2) EOS 350D, Nikon D70s, Olympus E300, ist DL

Magyaran a draga 2,8-as objektived kb. 4,5-os fenyerot produkal egy 350D keresojeben egy 5D-hez kepest..."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!