Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-12-03 14:28:23 267
hun van a te ca.non.od ehhez? dizájn meg fíling? esztet nézd meg ....................... http://www.boyofblue.com/camerapage_3rdeye.htm
A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2005-12-03 13:56:59 266
ja csak mindig kifolyt belőlük a vízszint...
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-03 13:44:54 265

Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)

 

Minha láttam volna olyat, valahol.

Talán néhány Nikonban, már nem emlékszem olyan rég volt.

 

:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!