Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2005-12-03 13:56:59 266
ja csak mindig kifolyt belőlük a vízszint...
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-03 13:44:54 265

Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)

 

Minha láttam volna olyat, valahol.

Talán néhány Nikonban, már nem emlékszem olyan rég volt.

 

:)))))

Előzmény:
eke Creative Commons License 2005-12-03 13:26:25 264
mit nem lehetett eddig e nélkül lefényképezni soma?
Mi az az egyvakus téma amihez kell a távolságadat, és nincs alternatívája???
Legalább egy példafotót ami e nélkül nem készülhet el???

szvsz ez egy új sor a brossurában, egy marketing fícsör...
Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!