Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-12-03 18:29:18 282

mindent.

de olyan jó hallani, hogy 15 év késésel tették bele:)) meg valamiért mégis belepakkolták.

soma

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-03 13:44:54 265

Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)

 

Minha láttam volna olyat, valahol.

Talán néhány Nikonban, már nem emlékszem olyan rég volt.

 

:)))))

A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2005-12-03 13:26:25 264
mit nem lehetett eddig e nélkül lefényképezni soma?
Mi az az egyvakus téma amihez kell a távolságadat, és nincs alternatívája???
Legalább egy példafotót ami e nélkül nem készülhet el???

szvsz ez egy új sor a brossurában, egy marketing fícsör...
Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-12-03 11:04:12 263

azé a vakuzás is megérne egy misét. eos meg ef ideoda.

15 évbe tellett belerakni az 1DMkIIbe azt a nyomorult távolságmutató csippet. azé ehhez kell fejlesztés.

soma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!