|
|
|
|
 |
hsoma
2005-12-03 18:29:18
|
282
|
mindent.
de olyan jó hallani, hogy 15 év késésel tették bele:)) meg valamiért mégis belepakkolták.
soma |
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-12-03 13:44:54
|
265
|
Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)
Minha láttam volna olyat, valahol.
Talán néhány Nikonban, már nem emlékszem olyan rég volt.
:))))) |
|
A hozzászólás:
 |
eke
2005-12-03 13:26:25
|
264
|
mit nem lehetett eddig e nélkül lefényképezni soma? Mi az az egyvakus téma amihez kell a távolságadat, és nincs alternatívája??? Legalább egy példafotót ami e nélkül nem készülhet el???
szvsz ez egy új sor a brossurában, egy marketing fícsör... Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-) |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2005-12-03 11:04:12
|
263
|
azé a vakuzás is megérne egy misét. eos meg ef ideoda.
15 évbe tellett belerakni az 1DMkIIbe azt a nyomorult távolságmutató csippet. azé ehhez kell fejlesztés.
soma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|