Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2005-12-03 13:26:25 264
mit nem lehetett eddig e nélkül lefényképezni soma?
Mi az az egyvakus téma amihez kell a távolságadat, és nincs alternatívája???
Legalább egy példafotót ami e nélkül nem készülhet el???

szvsz ez egy új sor a brossurában, egy marketing fícsör...
Sokkal fontosabb lenne egy digitális műhorizont hogy a vízszintes lássuk a keresőbe, szerintem :-)
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-12-03 11:04:12 263

azé a vakuzás is megérne egy misét. eos meg ef ideoda.

15 évbe tellett belerakni az 1DMkIIbe azt a nyomorult távolságmutató csippet. azé ehhez kell fejlesztés.

soma

Előzmény:
eke Creative Commons License 2005-12-03 10:30:04 261
hát addig amíg nem vert egy kört az EOS rendszerrel a Nikonra egy stadionnyit...

New F-1 High Speed Motor Drive Camera
Marketed February 1984
Adjustable film advance speed: 14 fps (H), 10 fps (M), 5 fps (L), and 1 fps (S).

Nikon F3 High Speed: Although referred to as the F3 High Speed, it was made for the 1998 Nagano Olympics. Top speed is 13.5 fps (frames per second) -- the fastest Nikon.


Nos kellett egy kicsi idő akkor is hogy majdnem behozza a Canont :-P

már számolható ugye hogy mikor éri el a Nikon digitális camerák tudása a Canon jelenlegi szintjét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!