Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-12-03 11:04:12 263

azé a vakuzás is megérne egy misét. eos meg ef ideoda.

15 évbe tellett belerakni az 1DMkIIbe azt a nyomorult távolságmutató csippet. azé ehhez kell fejlesztés.

soma

A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2005-12-03 10:30:04 261
hát addig amíg nem vert egy kört az EOS rendszerrel a Nikonra egy stadionnyit...

New F-1 High Speed Motor Drive Camera
Marketed February 1984
Adjustable film advance speed: 14 fps (H), 10 fps (M), 5 fps (L), and 1 fps (S).

Nikon F3 High Speed: Although referred to as the F3 High Speed, it was made for the 1998 Nagano Olympics. Top speed is 13.5 fps (frames per second) -- the fastest Nikon.


Nos kellett egy kicsi idő akkor is hogy majdnem behozza a Canont :-P

már számolható ugye hogy mikor éri el a Nikon digitális camerák tudása a Canon jelenlegi szintjét?
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-12-01 20:34:18 250

a ha.

F és változatok: 50 éve a fotósok szolgálatában

F2, FM: 30 éve műxenek. pl. nálam is.

F3: 21 év a gyártásban, FM2nél, 19 év. F1/N -t meddig nyomták?, F3H: 13 kép/sec

soma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!