Keresés

Részletes keresés

Pecarobi Creative Commons License 2005-12-03 15:53:40 269
Ne pánikolj, ezek az emberkék csak és azért vitatkoznak, hogy nehogy véletlenül azt higyje a másik, hogy neki van igaza. Közben pontosan tudják, hogy eggyiknek sincs igaza. De jolesik vitatkozni. Ez van, na...  ;o)))
MLaca Creative Commons License 2005-12-03 02:34:49 259
Ja igen, jut eszembe: ESZEM ÁGÁBAN SINCS ezen idióták közé tartozni, de már egyszerűen muszáj volt kiírni magamból a mérget. Ne legyetek barmok, inkább fotózzatok, alkossatok. A rendszerek technikai és mitudomén milyen dolgait ugassák meg a mérnökök.
A hozzászólás:
MLaca Creative Commons License 2005-12-03 02:33:14 258
Szerintem emberi szinten (azaz nem mérőműszerekkel és nem laboratóriumban nézegetve) teljesen mindegy, mit veszel a mostani gépek közül. Első lépésben kiválasztod a kiszemelt darabokat, megtapizod őket és amelyik jobban tetszik, kezedben jobban áll, azt megveszed. Pont. Akkora meddő vita ez a kanon vs nikon, hogy az már néha fáj. Komolyan, bazmeg, felnőtt emberek erre verik egész nap, ahelyett, hogy fotóznának aktuális gépeikkel.. Vicc. :/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!