Keresés

Részletes keresés

missboss Creative Commons License 2006-01-23 20:03:48 1152
Szia, én is Dunakeszin lakom. Tudsz képet felrakni a cicádról? Az állatorvosnál kérdezted a Hunyadi úton? Fiú vagy lány?
A hozzászólás:
Heeelp Creative Commons License 2005-12-02 22:35:07 1133

Kérem segítsenek megtalálni elveszett cicámat!

Panni, cirmos és fehér házimacska, kb. 3-4 kg, nincs rajta nyakörv - kedves természetű, ha megijed, elbújik - november 27-én, vasárnap veszett el, Dunakesziről, a Munkácsy Mihály utcából!

Ha meghalt, akkor a holttestét is szeretnénk visszakapni, hogy eltemethessük!

Nagyon-nagyon hiányzik, nagyon várjuk haza!!!

A megtalálónak magas jutalmat adnánk!

Aki bármit tud róla, kérjük hívjon vagy írjon!

Előre is köszönjük a segítségüket:
Labancz Zsuzsanna Dóra, 30-361-3879, drlabancz.tibor@chello.hu vagy lzsd@c2.hu

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!