|
|
|
|
 |
missboss
2006-01-23 20:03:48
|
1152
|
| Szia, én is Dunakeszin lakom. Tudsz képet felrakni a cicádról? Az állatorvosnál kérdezted a Hunyadi úton? Fiú vagy lány? |
|
A hozzászólás:
 |
Heeelp
2005-12-02 22:35:07
|
1133
|
Kérem segítsenek megtalálni elveszett cicámat!
Panni, cirmos és fehér házimacska, kb. 3-4 kg, nincs rajta nyakörv - kedves természetű, ha megijed, elbújik - november 27-én, vasárnap veszett el, Dunakesziről, a Munkácsy Mihály utcából!
Ha meghalt, akkor a holttestét is szeretnénk visszakapni, hogy eltemethessük!
Nagyon-nagyon hiányzik, nagyon várjuk haza!!!
A megtalálónak magas jutalmat adnánk!
Aki bármit tud róla, kérjük hívjon vagy írjon!
Előre is köszönjük a segítségüket: Labancz Zsuzsanna Dóra, 30-361-3879, drlabancz.tibor@chello.hu vagy lzsd@c2.hu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|