|
|
|
|
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-12-02 17:26:04
|
21
|
| Az év minden egyéb napján. De karácsony szent napján kérjük a Mindenhatót, tegyen csodát. |
|
A hozzászólás:
 |
babaszappan
2005-12-02 17:20:51
|
19
|
ez olyan, mintha ezt írtad volna: "Kérem, a mindenhatót, hogy mindenki legyen gazdag, mindenki legyen egészséges, soha ne hulljanak le a levelek a fáról stb.."
Ezek a dolgok nem teljesen a mindenható felelősségei, hanem a miénk is, mindenkinek a magáé is. |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-12-02 17:16:49
|
18
|
Kérem a Mindenhatót, ne büntesse a emberiséget egyes emberek hibáiért.
Legyen béke a Földön. Legyen mosoly minden gyerek arcán.Legyen valóban a szeretet ünnepe a Karácsony.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|