Keresés

Részletes keresés

babaszappan Creative Commons License 2005-12-02 17:20:51 19

ez olyan, mintha ezt írtad volna: "Kérem, a mindenhatót, hogy mindenki legyen gazdag, mindenki legyen egészséges, soha ne hulljanak le a levelek a fáról stb.."

 

Ezek a dolgok nem teljesen a mindenható felelősségei, hanem a miénk is, mindenkinek a magáé is.

A hozzászólás:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-12-02 17:16:49 18

Kérem a Mindenhatót, ne büntesse a emberiséget egyes emberek hibáiért.

Legyen béke a Földön. Legyen mosoly minden gyerek arcán.Legyen valóban  a szeretet ünnepe a Karácsony.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!