Keresés

Részletes keresés

Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-12-02 17:24:32 20

Ha az az emberiség jövője, hogy új Földön és új Ég alatt élhesse majd paradicsomi életét, akkor jöjjőn el ez a jövő, mert a gonoszság már nagy teret nyert a Földön, ha így folytatódik akkor csak jaj és zokszó lesz mindenütt. A felesleges háborúk,  és piacokért folytatott háborúskodások nagyon rossz irányba viszik jövőnket.

Kérjük a Mindenhatót, mutasson utat nekünk, emelje fel a szerencsétleneket, hozzon  békét a gyűlölködés helyett.

Legyen szent ez a karácsony, a béke szentsége.

A hozzászólás:
actionman Creative Commons License 2005-12-02 15:55:08 14
bízom benne, hogy az emberiség egyszer eljut oda, hogy ne akarja tudomásulvenni, hogy "mindíg lesznek". Ne legyenek.

Igen, el fog jutni egyszer oda. De az mar az uj foldon az uj eg alatt lesz. De itt ....

ActionMan
Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-12-02 15:41:18 13

Soha nem fogadtam el, hogy szűkölködők mindíg voltak és lesznek. Hogy mindíg voltak,azon már nem tudok változtatni. De bízom benne, hogy az emberiség egyszer eljut oda, hogy ne  akarja tudomásulvenni, hogy "mindíg lesznek". Ne legyenek.

Kérem a Mindenhatót, legyen segítségünkre ebben.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!