Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-12-03 21:52:37 284
én sem az F3asomat
würthkiller Creative Commons License 2005-12-01 21:54:56 254
azért nagy duzzogva csak megbarátkoznál az 1/250 vakuszinkronnal, ha mégiscsak...
A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2005-12-01 21:15:11 252
Canon AE-1 - le nem cserélném nyikitára...:P
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-12-01 20:34:18 250

a ha.

F és változatok: 50 éve a fotósok szolgálatában

F2, FM: 30 éve műxenek. pl. nálam is.

F3: 21 év a gyártásban, FM2nél, 19 év. F1/N -t meddig nyomták?, F3H: 13 kép/sec

soma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!