|
|
|
|
 |
hsoma
2005-12-03 21:52:37
|
284
|
| én sem az F3asomat |
|
 |
würthkiller
2005-12-01 21:54:56
|
254
|
| azért nagy duzzogva csak megbarátkoznál az 1/250 vakuszinkronnal, ha mégiscsak... |
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2005-12-01 21:15:11
|
252
|
| Canon AE-1 - le nem cserélném nyikitára...:P |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2005-12-01 20:34:18
|
250
|
a ha.
F és változatok: 50 éve a fotósok szolgálatában
F2, FM: 30 éve műxenek. pl. nálam is.
F3: 21 év a gyártásban, FM2nél, 19 év. F1/N -t meddig nyomták?, F3H: 13 kép/sec
soma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|