|
|
|
|
 |
eke
2005-12-03 10:30:04
|
261
|
hát addig amíg nem vert egy kört az EOS rendszerrel a Nikonra egy stadionnyit...
New F-1 High Speed Motor Drive Camera Marketed February 1984 Adjustable film advance speed: 14 fps (H), 10 fps (M), 5 fps (L), and 1 fps (S).
Nikon F3 High Speed: Although referred to as the F3 High Speed, it was made for the 1998 Nagano Olympics. Top speed is 13.5 fps (frames per second) -- the fastest Nikon.
Nos kellett egy kicsi idő akkor is hogy majdnem behozza a Canont :-P
már számolható ugye hogy mikor éri el a Nikon digitális camerák tudása a Canon jelenlegi szintjét? |
|
 |
G_ArchAngel
2005-12-01 21:15:11
|
252
|
| Canon AE-1 - le nem cserélném nyikitára...:P |
|
 |
fisherhu
2005-12-01 20:55:24
|
251
|
| F1 HS, 14 fps. De az Fm sorozat tényleg időtálló darab, olyat fogok venni, ha lesz sok pénzem :) |
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2005-12-01 20:34:18
|
250
|
a ha.
F és változatok: 50 éve a fotósok szolgálatában
F2, FM: 30 éve műxenek. pl. nálam is.
F3: 21 év a gyártásban, FM2nél, 19 év. F1/N -t meddig nyomták?, F3H: 13 kép/sec
soma |
|
Előzmény:
 |
eke
2005-12-01 20:23:27
|
249
|
| itt valójában az a legenda, hogy ezek legendásak... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|