|
|
|
|
 |
hsoma
2005-12-01 20:14:16
|
248
|
T90: a randaság nem korlátozó tényező?
már írtam a nyikonos topicban, de itt is!
GRAT!!! Menyek is mingyár föl! :)
soma |
|
 |
Abrash
2005-12-01 20:13:29
|
247
|
| khm, "kanyomra biggyesztett stb".. nem tud valaki egy jó firmware-cserét? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2005-12-01 20:12:10
|
246
|
| Soma, nemsokára lesz tapaszlat knyonby bigygesztett nyikony fixekrül... megvan a mérőék is! Meg került egy szerencsésen olcsó 20D, remélem nincs rejtett baja. (és félár, mint a d200..) |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2005-12-01 20:08:52
|
244
|
| FM2, FM2N, ennyi elég? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|