Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-12-01 20:14:16 248

T90: a randaság nem korlátozó tényező?

már írtam a nyikonos topicban, de itt is!

GRAT!!! Menyek is mingyár föl! :)

soma

Abrash Creative Commons License 2005-12-01 20:13:29 247
khm, "kanyomra biggyesztett stb".. nem tud valaki egy jó firmware-cserét? :)
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-12-01 20:12:10 246
Soma, nemsokára lesz tapaszlat knyonby bigygesztett nyikony fixekrül... megvan a mérőék is! Meg került egy szerencsésen olcsó 20D, remélem nincs rejtett baja. (és félár, mint a d200..)
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-12-01 20:08:52 244
FM2, FM2N, ennyi elég?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!