Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-12-01 20:12:10 246
Soma, nemsokára lesz tapaszlat knyonby bigygesztett nyikony fixekrül... megvan a mérőék is! Meg került egy szerencsésen olcsó 20D, remélem nincs rejtett baja. (és félár, mint a d200..)
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-12-01 20:08:52 244
FM2, FM2N, ennyi elég?
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-12-01 20:08:26 243
legendás nikon: F (FT, FTN), F2, F3, F3HP, F3HP/T, F4, F4s, F5

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!