Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2005-12-01 20:07:13 242
ja igen igen!!

legendás:
F1 illetve az F1n (Canon)

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2005-11-29 06:46:52 237

Nu, én viszont analógban csak Nikonban gondolkodnék (ha lenne nekem olyan).

Nemhiába legendás az F széria...

Előzmény:
karmatt Creative Commons License 2005-11-29 01:25:45 235

Nem is tudom. Én mindig is canon-os voltam Canon 1000F, Canon 300, Canon 30, Canon 300D.

 

 

A canon márkához volt először bizalmam így azzal kezdtem és szerintem majd végzem is valamikor.

 

Hülyeségnek tartom ezt a vitát picit, mivel mind a két fejlesztőtábornak vannak előnyei hátrányai.

 

A filmes canon gépek szerintem tökéletesek..., egy rossz szavam nem volt rájuk de!

Mi a helyzet a digitálisal?!

 

Nikonra sohasem szavaztam volna, ha nem jött volna be a digikorszak.

De bejött és egyre jobban úgy tűnik nekem a nikonnak a körítése jobb, valamint megbízhatóbb annak ellenére, hogy canon szimpatizáns vagyok.

 

Ha a cuccomat le tudnám egy az egybe cserélni nikonra, akkor ,most fél 2kor indulnék is :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!