Nem is tudom. Én mindig is canon-os voltam Canon 1000F, Canon 300, Canon 30, Canon 300D.
A canon márkához volt először bizalmam így azzal kezdtem és szerintem majd végzem is valamikor.
Hülyeségnek tartom ezt a vitát picit, mivel mind a két fejlesztőtábornak vannak előnyei hátrányai.
A filmes canon gépek szerintem tökéletesek..., egy rossz szavam nem volt rájuk de!
Mi a helyzet a digitálisal?!
Nikonra sohasem szavaztam volna, ha nem jött volna be a digikorszak.
De bejött és egyre jobban úgy tűnik nekem a nikonnak a körítése jobb, valamint megbízhatóbb annak ellenére, hogy canon szimpatizáns vagyok.
Ha a cuccomat le tudnám egy az egybe cserélni nikonra, akkor ,most fél 2kor indulnék is :) |