Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-29 07:02:35 238

Szerintem 200-zal nem menne.

A 426 LE-ös motor, ledarálná a műanyag fogaskerekeket a váltóban.

 

:)))

A hozzászólás:
karmatt Creative Commons License 2005-11-29 01:27:54 236

Jó hogy a canon nem gyárt kocsikat. 200-nál ha kiírná, hogy "err99"..... nem tudom mit csinálnék.

 

No, csak vicc. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!