Keresés

Részletes keresés

Pecarobi Creative Commons License 2005-11-26 12:04:53 226
Azé ne tessék általánositani,ha lehet......  :oppp
A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2005-11-26 10:51:47 225
És mikor láthatnak a Canon-osok egy ilyen emberkét a Sötét Oldalról? Valószínüleg soha...:PPP
Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2005-11-25 23:22:53 220
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :)
Na P.e.A.c.E. All :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!