|
|
|
|
 |
Pecarobi
2005-11-26 12:04:53
|
226
|
| Azé ne tessék általánositani,ha lehet...... :oppp |
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2005-11-26 10:51:47
|
225
|
| És mikor láthatnak a Canon-osok egy ilyen emberkét a Sötét Oldalról? Valószínüleg soha...:PPP |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2005-11-25 23:22:53
|
220
|
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :) Na P.e.A.c.E. All :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|