|
|
|
|
 |
ben_ben
2005-11-26 10:30:18
|
223
|
| kiegészítve a Te észrevételed |
|
 |
ben_ben
2005-11-26 10:29:03
|
222
|
Úgy ahogy van a vita gyerekes, pl. azért, ha bármelyik gyártó ténylegesen jobb lenne, akkor már értelmét is vesztette volna. Értelmes technikai, technológiai összehasonlításnak lehet értelmes célja, de aki fikázni ír ide, az egy nagy gyerek (finoman:) Én mind a két márkát használtam, használom, és elégedett is voltam, vagyok. Ha a Nikonnak volt is dslr-ben lemaradása, úgy tünik behozza. Jelenleg nekem canonom van.
|
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2005-11-26 10:15:42
|
221
|
| Miért létezik két ilyen emberfaj, hogy Homo sapines nikonos, meg Homo sapiens canonos? Jesszusom! Akinek Canon lóg a nyakában az nem is fényképezni vette, csak fikázni a Nikont? Szerintem nem, de én csak egy nagyképű Canonos vagyok. Röhej! |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2005-11-25 23:22:53
|
220
|
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :) Na P.e.A.c.E. All :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|