Keresés

Részletes keresés

G_ArchAngel Creative Commons License 2005-11-26 10:51:47 225
És mikor láthatnak a Canon-osok egy ilyen emberkét a Sötét Oldalról? Valószínüleg soha...:PPP
Ahmet Creative Commons License 2005-11-26 10:15:42 221
Miért létezik két ilyen emberfaj, hogy Homo sapines nikonos, meg Homo sapiens canonos? Jesszusom! Akinek Canon lóg a nyakában az nem is fényképezni vette, csak fikázni a Nikont? Szerintem nem, de én csak egy nagyképű Canonos vagyok. Röhej!
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2005-11-25 23:22:53 220
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :)
Na P.e.A.c.E. All :)
Előzmény:
karmatt Creative Commons License 2005-11-25 02:48:15 216

Nekem 300D-m van, de nemsokára 20D vagy inkább 350D-m lesz.

Már sok kanonos obim van ezért eléggé zárt téma ez nekem... de

 

Ha most kezdeném NIKON.

Ha a szervízelést nézem NIKON.

Ha a támogatást, szoftvereket nézem NIKON.

 

Volt már fagyásom, ERR99-em, indokolatlan lemerülésem jelzés nélkül (pedig az aksi jó)

 

Nikonnál ilyenről nemigazán hallottam.

 

 

Szóval én a nagy Canon-os a NIKONra szavazok! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!