|
|
|
|
 |
G_ArchAngel
2005-11-26 10:51:47
|
225
|
| És mikor láthatnak a Canon-osok egy ilyen emberkét a Sötét Oldalról? Valószínüleg soha...:PPP |
|
 |
Ahmet
2005-11-26 10:15:42
|
221
|
| Miért létezik két ilyen emberfaj, hogy Homo sapines nikonos, meg Homo sapiens canonos? Jesszusom! Akinek Canon lóg a nyakában az nem is fényképezni vette, csak fikázni a Nikont? Szerintem nem, de én csak egy nagyképű Canonos vagyok. Röhej! |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2005-11-25 23:22:53
|
220
|
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :) Na P.e.A.c.E. All :) |
|
Előzmény:
 |
karmatt
2005-11-25 02:48:15
|
216
|
Nekem 300D-m van, de nemsokára 20D vagy inkább 350D-m lesz.
Már sok kanonos obim van ezért eléggé zárt téma ez nekem... de
Ha most kezdeném NIKON.
Ha a szervízelést nézem NIKON.
Ha a támogatást, szoftvereket nézem NIKON.
Volt már fagyásom, ERR99-em, indokolatlan lemerülésem jelzés nélkül (pedig az aksi jó)
Nikonnál ilyenről nemigazán hallottam.
Szóval én a nagy Canon-os a NIKONra szavazok! ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|