Keresés

Részletes keresés

_ Liar _ Creative Commons License 2005-11-25 11:15:53 0
0-
A hozzászólás:
Dundy Creative Commons License 2005-11-25 09:15:37 -

Vettem egy HP IPOD HX4700-as PDAt, s érdeklődnék, hogy mit ajánlotok, hogy milyen memóriakártyát érdemes bele venni?

 

Nem vagyok tisztában a sebesség-különbségekkel, köszönöm a tanácsokat előre is! :)

 

A leírás alapján:

 

Memória bővítés:  SD/MMC (SDIO támogatással), CF Type II   lehetséges.

 

Köszi,

Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!