Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2005-11-25 23:22:53 220
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :)
Na P.e.A.c.E. All :)
nikone Creative Commons License 2005-11-25 15:40:58 217
te is a normális kanonos fajtából való vagy. az ilyet meg kell becsülni.
A hozzászólás:
karmatt Creative Commons License 2005-11-25 02:48:15 216

Nekem 300D-m van, de nemsokára 20D vagy inkább 350D-m lesz.

Már sok kanonos obim van ezért eléggé zárt téma ez nekem... de

 

Ha most kezdeném NIKON.

Ha a szervízelést nézem NIKON.

Ha a támogatást, szoftvereket nézem NIKON.

 

Volt már fagyásom, ERR99-em, indokolatlan lemerülésem jelzés nélkül (pedig az aksi jó)

 

Nikonnál ilyenről nemigazán hallottam.

 

 

Szóval én a nagy Canon-os a NIKONra szavazok! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!