|
|
|
|
 |
wainnalahulahafizun
2005-11-24 14:44:52
|
191
|
A hozzászóló felvetése nem ez volt, hanem az, hogy a misszionáriusok csak a törzsi területeken működtek. Ami nem igaz.
Komeinivel kapcsolatban pedig nem árt a kérdést is felvetni, hogy azok kívül, hogy ismert személy, bír bármilyen ranggal, befolyással a dominánsan szunni iszlám világban e siita vezető. Szabad-e az iszlámot a siitákon keresztül megítélni? Nem olyan-e ez, mint Billy Garaham és Németh Sándor példáin keresztül vizsgálni a kereszténységet?
Nem tudom, milyen népirtás okozott örömünnepet az iszlám világ területén. |
|
A hozzászólás:
 |
lcoder
2005-11-24 13:30:55
|
189
|
| Ugyanez fordítva is igaz, a keresztény világban is ott vannak az iszlám térítõk. Na most, ha az iszlám híveinek lehet téríteni akkor a keresztényeknek miért nem ? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|